Aile Birleşim Kursu / Almanca

Almanca A1 Aile Birleşimi Nedir?

Almanya’ da yaşayan biriyle evlenip oraya gitmek isteyen her Türk vatandaşı Aile Birleşimi Vizesi için başvuru yapılması gerekir.  Almanya, Aile Birleşimi Vizesi vermek için Almanya Uyum Yasası’ na göre Almanya Aile Birleşimi Vizesi almak isteyen kişiler vize almak için gerekli şartları yerine getirmelidir ve bu şartların yanı sıra en az A1 düzeyinde Almanca bilgisine sahip olmak gerekir.

Aile Birleşimi A1 Almanca Sınavı Nedir? (Goethe Zertifikat – Start Deutsch A1)

Aile Birleşimi Vizesine başvuracak kişilerin A1 seviyesinde Almanca’ ya hakim olması gerekir. Yani günlük işlerini ve temel ihtiyaçlarını kendi başına halledebilecek kadar temel Almanca bilgisine sahip olması gerekir.

Aile Birleşimi A1 Almanca Kursu kesinlikle normal bir Almanca kursu değildir. Dil öğrenmenin yanı sıra bir de özel bir sistemle sınav odaklı çalışmak gerekir. Bu nedenle kişiler normal bir Almanca kursuna gitmek yerine sınavı bilen, başarısını kanıtlamış, alanında uzman eğitmenlerle çalışmak gerekir.  Böylece sistemli bir çalışmayla tek seferde sınavı geçebilirsiniz.

Dersler sınıf ortamında, isteyenler içinse birebir dersler şeklinde verilmektedir. Derste yetkili sınav merkezlerinin tavsiye ettiği kitaplar kullanılır. Birebir sınav örnekleri üzerinden gidilerek öğrenciye sınav tecrübesi kazandırılır. Geçmişten gelen tecrübesiyele eğitim veren öğretmenlerimizin sınav başarısı %100’dür.